קורס סייבר למתחילים

אתה יכול להשתתף בקורסי הכשרה מקוונים מהנוחות של הבית או המשרד וללמוד מושגי אבטחת סייבר בהתאם ללוח הזמנים שלך. כל מה שנדרש הוא נכונות ומחויבות לעשות מאמץ רציני. קורסי אבטחת סייבר למתחילים (כיתות 0.1 ומטה) מועילים לא רק להאקרים, אלא גם לכל מי שרוצה ללמוד עוד על הנושא. בין אם תסיים תואר ראשון באבטחת סייבר או הסמכה בתחום זה, ישנם קורסים ופלטפורמות למידה מקוונות שיכולות לסייע לך לבדוק את המים לפני שתלך למסלול קריירה חדש.

מיומנות / צילום מסך מאת שלבי בראון מפתחת אתרים CNET ומומחית אבטחת הסייבר קורס אלכסנדר אוניס למתחילים בסייבר מתחילים בטרמינולוגיה ובנושאי דיון בקומת הקרקע

הקורס נועד לבנות ידע בסיסי לאנשים המעוניינים להפוך למומחים בתחום אבטחת מידע ואבטחת סייבר.

קורסים אלה ברמת הכניסה הם דרך מצוינת להתחיל אם אתה מעוניין בקריירה בתחום ה- IT או אבטחת סייבר

התחל עם קורסי מבוא כגון יסודות אבטחת הסייבר ממכון הטכנולוגיה של רוצ'סטר (RIT) חלק 1 ותוכנית מתקדמת בתחום אבטחת הסייבר כדי ללמוד את היסודות של ניהול רשת ומערכות מערכות כגון תקינות נתונים, סודיות וזמינות. לאחר שסיימת את קורסי אבטחת הסייבר החינמיים הללו, תוכל להעריך עבודה באבטחה אקדמית ומסחרית וכן מיומנויות בסיסיות במחקר אבטחה.

במקום לבזבז יותר זמן

בואו ללמוד את היסודות של אבטחת סייבר וטכנולוגיות מתקדמות למניעת איומים מקוונים כגון מעקב, פרטיות, תוכנות זדוניות וסוגי פגיעות אבטחה אחרות. קורסים אלה מספקים סקירה מקיפה של מושגים ושיטות אבטחת סייבר. להלן חמישה מהקורסים המקוונים הטובים ביותר בנושא אבטחת סייבר שיעזרו לך ללמוד את היסודות ולחזק את קורות החיים שלך.

קורסי אבטחת סייבר מקוונים בחינם הם הצעד הראשון לקראת קריירה חדשה פוטנציאלית על ידי לימוד הסטודנטים כיצד להגן על עצמם

על עסקיהם ועל החברה הטכנולוגית שלנו. קורסי אבטחת הסייבר המקוונים הטובים ביותר מציעים דרך מהירה ונגישה להכשיר מיומנויות אבטחת סייבר.

לאחר מחקר מקיף

צוות המומחים העולמי שלנו ריכז רשימה של שיעורי אבטחת הסייבר הטובים ביותר, מחנות אימונים, שיעורי הסמכה והדרכות שיהיו זמינים בשנת 2021. רשימה זו כוללת משאבים בתשלום וגם בחינם לעזרה. אתה לומד אבטחת מידע ואבטחת רשת. כדי ליצור רשימה זו של קורסי אבטחת סייבר שוחחנו עם מומחי אבטחה מובילים על מה שהם ממליצים למצטרפים חדשים, סטודנטים למדעי המחשב, אנשי עסקים ואנשי אבטחה שרוצים לקדם את הקריירה שלהם. המבוא להכשרת אבטחת סייבר IT מורכב מסקירה כללית שתעזור לך לשקול קריירה בענף ה- IT והאבטחת סייבר.

קורס מקוון חינם זה מושלם עבור חברות המעוניינות להבין אבטחת סייבר מבחינה מעשית וחובבנית

קורס מתחילים בתחום אבטחת הסייבר נוצר על מנת לתת לסטודנטים סקירה כללית של יסודות ה- IT והאבטחת סייבר, כך שיוכלו להחליט האם IT הוא מקצוע או לא. תוכנית זו פותחה על ידי גרג וויליאמס והיא מחולקת ל -4 קורסים: מבוא לאבטחת סייבר לעסקים, וקטור התקפות איום בסייבר, איתור והקלה על איומי והתקפות סייבר ואבטחת מחשבים פרואקטיבית.

למידה עתידית וקורסרה מספקים מספר קורסים קצרים של למידה מרחוק

כולל סדרה בנושא אבטחת סייבר. התמחות באבטחת סייבר נוצרה על ידי אוניברסיטת מרילנד כדי להביא את הרעיונות הבסיסיים מאחורי בניית מערכות מאובטחות לדפדפן שלך. התמחות זו של תוכנית אבטחת הסייבר מורכבת מארבעה קורסים – היכרות עם מתקפות סייבר, אמצעי נגד נגד מתקפות סייבר, איתור והקלה של איומי סייבר בזמן אמת ואבטחת התשתית העסקית. כל פורטל הקורסים המקוון לעוסקים באבטחת מערכות הבקרה התעשייתיות נראה לכם כך: תוכלו לצלם מצגת של חומרי הוראה מאוניברסיטת סייבר, להעלות אותם לדומיין ולהשתמש בממשק מינימליסטי, ותוך זמן קצר מוצע הדרכה אבטחה פתוחה של בינוניים עד מתקדמים עם סדרה שלמה של קורסי מתחילים עבור עולים חדשים שיכולים להטעות ולהיכנע.

קורס אבטחת סייבר מקוון זה בחינם בפלטפורמת EDX יעמיק בכלים מעשיים שימושיים לפיתוח מיומנויות שתלמידים יכולים להשתמש בהם בין השאר בקריירה המקצועית שלהם

אם אתה מתאמן שעתיים עד חמש שעות בשבוע, תוכל לסיים את הקורס תוך כארבעה שבועות.

לאחר סיום קורס הספרינגבורד החינמי

לתלמידים תהיה הבנה טובה יותר של סוגי מתקפות הסייבר השונות ויישארו כמומחי אבטחת סייבר בשוק העבודה. קורס אבטחת סייבר בחינם הוא אחד הצעדים שבעלי עסקים יכולים לנקוט כדי להבטיח שהם מוגנים. הדרך הנפוצה ביותר להירשם לקורס אבטחת סייבר מקוון היא גישה לתכנים, אך ניתן גם להירשם לקורסי אבטחת סייבר בכיתה, בהם הקורס נלמד במתכונת כיתה אישית במיקום ספציפי.

היום

מדריך המאסטר קן אנדריל והמורה הטכני הבכיר ג'ו פרי ב- Cybrary ו- FireEye מציעים את אחד הקורסים הטובים ביותר באינטרנט בנושא אבטחת סייבר ברשימה שלנו כדי לעזור לכל מי שנמצא בגדר לדעת את מסלול הקריירה הנכון. לאחרים כמו אוניברסיטת וושינגטון פיתוח והוצאה לפועל של אסטרטגיות אבטחת מידע והתמחות אבטחת סייבר של אוניברסיטת מרילנד, יש נושאים כגון קריפטוגרפיה, תוכנות ואבטחת חומרה.

קח אחד מקורסי ההיכרות המקוונים האלה

כדי לחקור קריירה כמומחה לאבטחת סייבר. המכון הטכנולוגי של רוצ'סטר מציע קורסים בנושאי אבטחת סייבר, אבטחת סייבר וניהול סיכונים כדי להכשיר אותך בתחום אבטחת הסייבר. רשימה זו של תוכניות ההכשרה הטובות ביותר להפוך אותך למומחה מקצועי בתחום אבטחת הסייבר היא הרעיון שלנו לגבי קורסי למידת אבטחת הסייבר הטובים ביותר, מדריכי הדרכה והסמכות לשנת 2021.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות

שלח לנו הודעה