קורס מכירות

הכשרת מכירות מקוונת היא אידיאלית לאנשים שצריכים להתאים את הלמידה שלהם ללוח זמנים עמוס. קורסי המכירה הטובים ביותר למתחילים מסייעים למשתתפים לבנות בסיס ידע מוצק במכירות. רוב תוכניות הכשרת המכירות עוזרות לפתח כישורי מכירות וטכניקות להובלת קורדים, ליצור הזדמנויות מכירה חדשות, לעשות עסקים ולבנות מערכות יחסים עם לקוחות ועם לקוחות.

בין אם אתה עושה סדרה של עובדים חדשים, משדרג את התפוקה של העובדים הנוכחיים או מרענן את הוותיקים הנוכחיים, אתה צריך הכשרת מכירות. התחל עם הכשרת מכירות לבניית בסיס לצוות שלך.

תוכניות הכשרת מכירות עוזרות למוכרים ללמוד ולשפר את טכניקות המכירות שלהם

אנשים המעוניינים לשפר את הקריירה שלהם או לפתח היבט מסוים בתפקידם יכולים להשתמש בהכשרת מכירות כדי לשפר את ביצועיהם בענף המכירות. ללא קשר לסגנון הלמידה שלך, קורסים מיוחדים מציעים הכשרה איכותית שתוכל ללמוד בעצמך לשלוט בטכניקות המכירה הטובות ביותר.

מכירות

היא אחת המיומנויות התובעניות ביותר לאנשים העוסקים במכירת מוצרים ושירותים. הגישה מוכוונת הלקוח של Carnegie Sales Training נועדה לפתח חזון אסטרטגי אשר נקבע על פי הצרכים הארגוניים הספציפיים שלך. המכירות חשובות בכל עסק, בין אם אתה מוכר מוצרים פיזיים כגון מזון או מכוניות, שירותים כגון מוזיקה או תכנון פיננסי או מוצרים דיגיטליים כגון אפליקציות ואתרים.

תוכניות הכשרת מכירות עוזרות לצוות המכירות לתקשר את היתרונות של המוצרים והשירותים שלהם בצורה משכנעת. צוותי מכירות לומדים באמצעות הדרכה ויזוג ארגוני והתייעצות כיצד להדגים מוצר או שירות בעל ערך בעזרת פסיכולוגית הקונים.

ההדרכה הפופולרית ביותר של החברה

היא Live Online Sales Training, קורס בן 12 שבועות המלמד אנשי מכירות כיצד לנהל שיחות טובות יותר ולסגור חנויות באיכות גבוהה. תוכניות הכשרת מכירות מלמדות גם כיצד למכור במדיה חברתית, לתקשר עם לקוחות, לקדם את המוצרים שלך ולמשוך לקוחות חדשים. קבוצת RAIN משרתת מאות אלפי אנשי מכירות ביותר מ -70 מדינות ומעצבת תוכניות הכשרה שלא רק משפרות את פיתוח מיומנויות המכירה אלא גם גורמות לשינוי התנהגותי בארגוני מכירות.

קבוצת מוכנות המכירות (SRG)

היא חברת הכשרת מכירות המתמקדת בסיוע לחברות לפתח יכולות מכירה וניהול מכירות קריטיות לבניית צוותים בעלי ביצועים גבוהים. קורסי יכולות המכירה המקיפים של SRG בנויים להבנת חמשת השלבים של תהליך רכישת הלקוח, כך שאנשי מקצוע בתחום המכירות יוכלו ליישם את כישורי המכירות והטכניקות המתאימים להנעת תהליך הרכישה של הלקוחות שלהם.

קורס זה מיועד לאנשי מכירות ולמנהלים המעוניינים להגדיל את מכירותיהם באסטרטגיות ייחודיות ומספק לך את כל מה שאתה צריך

כדי להיות מנהל מכירות מקצועי. Goskill Online Sales Training עוזר לאנשי מכירות לשלוט בטכניקות מכירה מוכחות כדי להשיג לקוחות יקרות ולהגדיל את המכירות. תלמד כיצד להשתמש בניתוח שיווק כדי לבנות מערכות יחסים עם לקוחות ולספק ביעילות רבה יותר הדרכת מכירות לצוות שלך, כולל מכירה חברתית והחלטות מבוססות נתונים.

ה- IIMB מציע גם קורסים בניהול שיווק כדי לקחת את כישורי המכירות שלך לשלב הבא בעזרת אסטרטגיות שיווק ממוקדות. קורס מכירות נכנסות הוא אחד הקורסים המדורגים ביותר שיעזרו לך ללמוד את מושגי היסוד של הגישה הנכנסת למכירות.

הכשרת מכירות

היא קורס וירטואלי או חי, סמינר או סדנה המעריכה את רמת המיומנות של נציג מכירות, מאמנת אותו כיצד לשפר את כישוריו ומאמתת את ההכשרה, הכישורים, התעודות, התגים או כל סוג חדש שלו. הפניות. אם אתה רוצה לבנות תוכנית הכשרה מקוונת למכירה המותאמת לצרכים ולהעדפות הלמידה של הצוותים שלך, אימון פלטפורמה וירטואלי יותר הוא האפשרות הטובה ביותר.

אריאל מכירות הדרכה משתמשת בתוכניות וירטואליות ודיגיטליות

כדי לקדם תקשורת טובה יותר של יעדי המכירות, התהליכים והיעדים. תוכניות הכשרה מותאמות אישית למכירת מוצרים פותחו כדי לשלב ידע במוצר, יכולות מכירה ופרסום מותג. קורס מכירות מקצועי הינו חלק מקבוצת תוכניות הליבה של מכירות ליבה של מילר היימן.

Other Centered (r) Sell Inside Sales היא תוכנית הכשרת מכירות פנימית המספקת לאנשי מכירות גישה חדשה לניהול לקוחות המתמקדת במכירת פתרונות הוליסטיים.

זוהי תוכנית מקיפה המורכבת מארבעה מודולי למידה בתחומים ספציפיים של הכשרת מכירות

ניהול צוות מכירות ואסטרטגיה עסקית נכנסת. התמחות זו מאוניברסיטת נורת'ווסטרן מורכבת מארבעה קורסים מעשיים הכוללים פילוח לקוחות וחיפוש לקוחות, יצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים, השלמת שיחות מכירה ובניית ערכת כלים לתהליך המכירה שלך.

מערכת המעקב מספקת דוחות הדרכה שבועיים להראות למנהלים ולצוות המכירות שעוסקים

לומדים ומבצעים את הטוב ביותר. ניסיון הלקוח וידע המוצר הם המפתח לבניית כשירות מכירה, והכשרת מכירות זו משלבת ביצועי מכירות עם כשירות מכירה, וכאשר צוות המכירות מסיים את התוכנית, הוא עולה על הציפיות. ב- Sales.com אנו מציעים רשימה פרטנית של קורסי הסמכת המכירות הטובים ביותר, קורסים, הדרכות, תוכניות והתמחות שיש.

מגזין פורבס מדווח כי יותר ממחצית מאנשי המכירות חסרים כישורים מרכזיים וידע בתעשייה-פער שניתן למלא על ידי הכשרת מכירות מצוינת

החיפוש לוקח הרבה זמן, אבל אם צוות המכירות שלך יכול למצוא לקוח חדש, אתה יודע שבנית מערכת יחסים מתמשכת. מכירות חדשות מתמקדות בניצול הזמן המוגבל הזמין לקביעת פגישות, להניע את המוצר קדימה ולהבטיח שהלקוחות ילמדו על המוצר.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות

שלח לנו הודעה