קורס יועצי משכנתאות

אם אתם מחפשים קורס שמלמד אתכם כל מה שיש לעשות בעסקי המשכנתאות בארה"ב, זוהי אפשרות טובה. מכל הקורסים המוצעים על ידי EDX, זה הוא בשבילך אם אתה רוצה לרענן את הידע שלך בנושא ניירות ערך למשכנתאות (MBS). כחלק מתכנית האישורים המקצועיים של EDX ב- MBS, קורס זה מתמחה במתן מידע אודות MBS והמינוחים השונים הקשורים למשכנתאות.

ההכשרה בת 20 שעות מתמקדת בנושאים כגון חוקי משכנתאות פדרליים וממלכתיים

מוסר אתרי ומוצרי משכנתא. ההכשרה כוללת שלוש שעות של חוקים ותקנות פדרליים, שלוש שעות על אתיקה, שעתיים על מוצרי משכנתא לא מסורתיים ושנים עשר שעות על קורסי בחירה. אנשים חייבים לסיים את הקורס לפני בחינת הרישיון.

יועצי משכנתאות יכולים לדון איתך בהיבטים פיננסיים רבים ושונים

והם אינם צריכים להשתתף בהכשרה מומחית או בעלי תעודה מקצועית. אם אתה רוצה ללמוד הסמכה רגילה מבלי לקחת קורס יועץ משכנתאות עם תואר במשרה חלקית (נקודות לשעה), יש לך מספר אפשרויות למידה. ישנם גם כמה קורסי ייעוץ משכנתא מתקדמים כולל התעודה בייעוץ משכנתא מתקדם.

מתווכי משכנתאות מבלים חלק ניכר מזמנם בבניית ותחזוק מערכות יחסים עם מלווים ולווים ועוזרים לאנשים לנווט את הטרמינולוגיה המשפטית והפיננסית המורכבת של מסמכי משכנתא

מתווכי משכנתאות יכולים לקבל תואר במנהל עסקים, פיננסים או הנהלת חשבונות כדי להרחיב את אפשרויות התעסוקה שלהם ולהגדיל את פוטנציאל ההשתכרות שלהם. אפשר גם להתקדם עד לתפקיד שירות לקוחות מול מוסד פיננסי, מנהל משכנתא או מתווך חברה.

שמירה על רישיון מתווך פעיל

היא תנאי הכרחי כדי להיות מתווך אמריקאי ולהשלים קורסי הכשרה. התחל בבחירת קורס רישוי מוקדם למשכנתא מהרשימה למטה. קציני הלוואות משכנתא חייבים להיות ברישיון של המדינה בה הם פועלים. המשמעות היא שעליהם לעמוד בדרישות רישוי והכשרה מראש, לגשת לבחינת המדינה הלאומית SAFE (NMLS) ולהשתתף בקורס הכשרה שנתי בן שמונה שעות כדי לשמור על הרישיון. למדינה צ'אקה יש מחלקת בנקאות ופיננסים המסדירה את ענף המשכנתאות המקומי וכל מדינה דורשת ממך להשלים את תהליך הבקשה באמצעות מערכת רישוי משכנתאות ארצית (MLLS).

הקורסים שאושרו על ידי NMLS נועדו לעמוד בקריטריונים הבסיסיים של חוק SAFE ליוצאי הלוואות משכנתא לאומיות

כולל שלוש שעות בחקיקת הלוואות פדרלית, שלוש שעות בכל נושא קריטי כגון הלוואות הוגנות ונושאים אתיים ו. שעתיים במוצרי אשראי לא מסורתיים. כל קורס בוחן גם חוקים ותקנות צרכנים אחרים במדינת ניו יורק המשפיעים על תעשיית המשכנתאות בכלל ועל יוצרי המשכנתאות בפרט. חוק SAFe מחייב מלווי משכנתאות בעלי רישיון פדרלי לגשת לבחינת רישיון של 20 שעות עבור NML ולקחת קורס הכשרה שנתי בן שמונה שעות.

למד את המורכבויות השונות של תהליך ההלוואה

כולל מוצא, שירות ושווי משכנתא. הם יהיו מצוידים במידע החשוב ובעצות המעשיות הדרושות לבחירת משכנתא התואמת את המצב הכלכלי של אדם או משפחה. קורס זה מכסה גם חוקים ספציפיים של מדינת ניו יורק בנושא רישוי המלווים למשכנתאות, מתווכי משכנתאות ובנקאי משכנתאות.

ייעוץ למשכנתאות יכול להיות מסלול קריירה מתגמל

ולכן אנו מציעים קורסים מומחים שיעזרו לך בכל שלב. מתווכים יכולים לעזור לך למצוא את החברה הטובה ביותר למימון משכנתא, בעוד שיועצים יכולים לעזור לך למצוא את האפשרות הטובה ביותר עבורך. אם אתה עובד עבור ברקליס, אתה תהיה מומחה לכל מוצרי המשכנתא שלה.

אם ברצונך להשתמש בשירותיו של יועץ משכנתאות במקום הבנק שלך

אנא עיין בתעודה של המוסד לביטוח חוזה (CII) בייעוץ משכנתאות (IFS) או בית הספר למימון וייעוץ למשכנתאות ב תרגול (CEMAP). כדי להפוך ליועץ משכנתאות, יהיה עליך להשלים את תעודת ייעוץ המשכנתא בפועל (CEMAP). רמת הכניסה ל- CEMAP (r) היא הכניסה המושלמת לקריירה שלך כיוון שהיא הסמכה מדד וזוכה להערכה רבה בתעשייה.

למד כיצד לזהות ולמנוע הונאות משכנתא בקורס זה על Udemy. מקור המקור להלוואה למשכנתאות בניו יורק קורס זה מספק את הכלים שיעזרו לך להשלים את רישוי המקדים שלך ל- MSLO.

כדי לשמור על הרישיון שלך מעודכן, עליך להשלים מספר מסוים של שעות הדרכה בכל שנה. יתכן שתצטרך לקחת 20-30 שעות שיעורים מספק קורסים NMLS שאושר על ידי הממשלה.

מצא מוסד מוסמך המציע את 20 שעות הקורסים הנדרשות

כדי להכין אותך לבחינת הרישיון. בקולורדו תוכלו להשתתף בשמונה שעות השתלמות ושעתיים של קורסים ספציפיים למדינה שהונפקו על ידי אגף הנדל"ן של קולורדו. מרכז ההדרכה למשכנתאות מספק מגוון רישיונות ומשכנתאות בניו יורק שיסייעו לך להשיג את רישיון המשכנתא והלוואות החינוך בניו יורק. מתווך משכנתאות הוא בעל מקצוע מורשה הפועל כמתווך בין המלווים והקונים.

קציני אשראי

יועצי משכנתאות, מלווים, מעבדי הלוואות ומומחי קדנציה עובדים בבנקים ובמוסדות אשראי. מתווכים ומתווכי משכנתאות הם אנשי מקצוע מורשים בענף הנדל"ן המסייעים ללקוחותיהם לרכוש נכסים למגורים ולמסחר. תלוי את מי הם מייצגים, סוכן נדל"ן יסייע ללקוח שלו לרכוש או למכור נכס, ואילו מתווך משכנתאות יעזור ללקוח שלו למצוא מימון לנכס.

כאשר מלווה מציע משכנתא לקונה

על הקונה למלא את ניירת האשראי. חוק האמת הפדרלית בנושא הלוואות (TILA) מחייב את המלווים לחשוף את תנאי המשכנתא בכתב. מתווכי משכנתאות מקבלים אג"ח באמצעות חוק האג"ח, ערבות פיננסית חיצונית, ועליהם לעמוד בכללים והתקנות הנדרשים על ידי הממשלה.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות

שלח לנו הודעה