קורס הנהלת חשבונות מחיר

עם היכרות נמוכה של 9.99 $ לחודש בחשבונאות פיננסית, Udemy היא אפשרות תקציב טובה המאפשרת לך ללמוד את עקרונות החשבונאות הבסיסיים בפחות משעה ללא עלות וללא ידע עסקי. עם קורסים כמו זה טוב אנחנו יכולים להרים ללא עלות: פיתוח מסלולי המימון והחשבונאות שלך בלינקדאין, אתה לומד כיצד ללמוד חשבונאות בסיסית בעלויות חודשיות נמוכות, ואינך צריך לדעת דבר על עסקים כדי להתחיל. .

עליך להיות בעל ידע במערכות הנהלת חשבונות

כדי לדווח על העלות האמיתית של מתן שירותים ומוצרים בארגון שלך. סדרת הנהלת חשבונות הניהול של IIBM תעזור לך להבין את העלויות העסקיות, כולל עלויות תהליך, עלויות נפח, ניתוח רווחים ועלויות עבודה. קורס זה בוחן מושגים ונהלים העומדים בבסיס פיתוח מערכות חשבונאות עלויות, החלטות ניהול, בקרת עלויות ודיווח ביצועים.

לאחר סיום קורס הנהלת חשבונות מקוונים בחינם

התלמידים יבינו כיצד ערך הכסף משתנה לאורך זמן, ההשפעה של החלטות פיננסיות והידע המעשי הדרוש לקבלת החלטות מושכלות לגבי מגוון רחב של החלטות פיננסיות. קח קורסים מקוונים בחשבונאות עלות ממוסדות מובילים כמו אוניברסיטת קולומביה במרילנד, מכון האוצר של ניו יורק ועוד. בקורס IIB שנועד ללמד עקרונות חשבונאיים בסיסיים תלמד את יסודות החשבונאות, כולל כיצד לעלות ולנהל חשבונות.

תכנית התעודה מתחילה עם קורסי מבוא בחשבונאות עסקית וכלים בחשבונאות ותוכנות כגון Microsoft Excel ו- QuickBooks

קורסים אחרים כוללים נושאים כמו מיסוי עיזבון של חברות ויחידות, חשבונאות עלויות, שיעורי הנהלת חשבונות במדינה ועמותות, וביקורת עכשווית. התעודה הטכנית של מומחי טכנולוגיית הנהלת חשבונות מקוונים במכללת פלורידה סטייט בג'קסונוויל מכסה הרכב בסיסי באנגלית וכישורי ליבה, והקורסים מכסים עקרונות חשבונאות והתלמידים יכולים לבחור לקחת שכר וחשבונאות משפטית כדי להשלים את תוכנית התעודה.

תעודת המומחה לחשבונאות מקוונת מכסה את יסודות החשבונאות

טכנולוגיית מחשבים וקורסים בסיסיים בהרכב ושפה באנגלית. מכללת ברוארד מציעה גם הסמכה לניהול חשבונות מקוונים, הכוללת בחינה חינם. קורסי החשבונאות המקוונים בחינם המהווים חלק מתוכנית Micromaster הינם ללא תשלום, והשלמת הקורסים מוסיפה תעודה מאומתת בסך 450 $.

אם ברצונך לקבל תעודה או תואר בחשבונאות מקוונת

תצטרך לשלם אגרה של $ 1,000 עד $ 2,000 או יותר עבור כל קורס. אם 80,000 $ אינם בתקציב שלך, יתכן שכדאי לך לשקול את עלות ושווי החשבונאות המקוונת בבית הספר שלך. סטודנטים המעוניינים בתעודת הנהלת חשבונות צריכים לצפות לשלם בין $ 200 ל- $ 400 לכל אשראי, וכתוצאה מכך עלות כוללת של $ 2000 עד $ 12,000 בהתאם למספר הזיכויים הנדרשים לסיום הלימודים.

אוניברסיטת פיניקס מציעה קורסי חשבונאות עלויות בהם תלמדו טרמינולוגיה של עלויות

תקצוב, בחירת הון ונכסים, בקרת מלאי ומערכות עלויות סטנדרטיות. נושאי הקורס הנפוצים הם מושגי עלות, אחריות בתחום תכנון ההון וניתוח סטיות חשבונאיות. ניתוחי עלויות, בקרות, מערכות מידע חשבונאיות, מיסוי, דוחות כספיים מאוחדים ועסקאות זרות מכוסים, כמו גם טכניקות ביקורת והבנת תקני אתיקה וביצועים במקצוע.

בניית קיבולת תוכניות הנהלת החשבונות הטובות ביותר מציעות קורסי הנהלת תעודות המיועדות לבניית מיומנויות במקום העבודה

למד למה אתה יכול לצפות מתוכנית תעודת חשבונאות, כולל קורסים משותפים ומסלולים קריירה לבתי ספר מובילים בעלי תעודות חשבונאות. תוכניות הנהלת חשבונות מאפשרות לך לעקוף תואר ראשון מסורתי על ידי השתלמות של 1-2 שנים של קורסים המספקים בסיס איתן של כישורי חשבונאות ספציפיים לעבודה – כולל חשבונאות בסיסית, חשבונאות עלויות, מיסוי, ניתוח מאזנים – וחשבונאות שכר.

לאחר מחקר מקיף

צוות המומחים הייעודי שלנו ריכז רשימה של קורסי הנהלת החשבונות, קורסים, הדרכות, תוכניות הכשרה ותוכניות הסמכה הטובות ביותר שיהיו זמינים בשנת 2021. קורסים אלה מקלים עליך ללמוד. משאבים בתשלום ובחינם. סטודנטים בעלי אחריות רבות אחרות וזקוקים לאפשרות נוחה וחסכונית צריכים לחפש אפשרויות למידה מקוונות כמתואר בדירוג המקוון שלנו לחשבונאות או בדירוג ה- MBA המקוון שלנו לחשבונאות. תעודה בחשבונאות זולה יותר מתואר ראשון בחשבונאות המבוססת על כישורי חשבונאות ידידותיים לתקציב וחסכוניים. זה הופך אותו לבחירה מצוינת לסטודנטים שרוצים לקדם את הקריירה שלהם בלי הרבה כסף.

6 קורסי הנהלת החשבונות

קורסים, הדרכות, תוכניות הכשרה והסמכה הטובות ביותר זמינים באינטרנט. יסודות החשבונאות מוצעים על ידי אוניברסיטת וירג'יניה כקורס מתחילים מקוון. בנוסף לקורס החינמי לניתוח חשבונות, בחר מתוך התמחות מלאה בת חמישה חלקים בעסק אנליטיקס כולל ניתוח לקוחות, ניתוח תפעול, אנשים אנליטיקס ואנליסטים עסקיים Capstone. עד 32% מהמשתמשים יתחילו בקריירה חדשה ו -21% יקבלו העלאה או קידום מכירות.

תוכנית אישור מקוונת זו מלמדת אותך את יסודות החשבונאות בשנה אחת או פחות והיא אופציה מצוינת לבעלי עסקים

יזמים ומנהלים שרוצים לדעת יותר על חשבונות שהם מנהלים בעסקיהם. קורס זה מציג לסטודנטים את יסודות התקשורת בחשבונאות עסקית. בחלק הראשון של קורס הנהלת חשבונות Imperial BusinessX לומדים ניתוח פיננסי, עלויות, מיסים, נכסים וניהול חובות, ובחלק השני אתה מקבל מושג על תכנון עלויות, ניתוח עלויות וקבלת החלטות.

עם הזדמנויות הוראה במחירים נוחים ושילוב נכון של קורסים ליזמים, גנרליסטים ורואי חשבון שכר, DMACC מספקת מבחר שימושי לסטודנטים העוסקים בחשבונאות כדי לשפר את כישורי היזמות שלהם.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות

שלח לנו הודעה