קורס הייטק עם התחייבות לעבודה

עבדנו כדי להתאים את עצמנו לרישומי כיתות לתלמידים שאינם יכולים להגיע, אך חלק מהתלמידים הגיבו כי אין להם הזדמנות לבצע את השיעור כמו שלי.

הדרכת מחשוב ענן חינם

היא סדרה של קורסים מקוונים המתוארים בעצמם שנועדו לסייע לאנשים לשפר את כישוריהם הטכניים באמצעות תוכניות הכשרה אינטנסיביות המובילות למשרות חדשות בתעשיית הטכנולוגיה. WeF מספקת הזדמנויות הכשרה לתוכניות עיצוב AWS קיימות ומפתחת קורסים חדשים לעמידה במגוון לוחות זמנים ויעדי למידה. מיקרוסופט יצרה פעולה עם Npower קנדה במטרה לספק קריירה דיגיטלית משמעותית ובר קיימא לצעירים מתחת למצב בקנדה. מיקרוסופט תמכה בתוכנית הליבה לפיתוח כוח העבודה של Npower קנדה על ידי הצעת הכשרות תקשוב בחינם, אישורי תעשייה, השמה של עבודה ושירותי קריירה למשתתפים.

במקביל

הארגון ממשיך לבנות כוח עבודה הוגן ומגוון של הדור הבא על ידי מתן הדרכה מקיפה, מעשית, חונכות והתמחות בתשעה חודשים לצעירים (99% מתוכם מגיעים מקהילות. של צבע) במהלך שנות התיכון. באמצעות שיתוף פעולה זה, מיקרוסופט מרחיבה את ההיצע הדו-כיווני שלה לתלמידי תיכון: קורס התמחות לתלמידי תיכון, וקורס קריירה בו התלמידים מוכנים לעבוד במשרה מלאה, הפעם בתעשיית הטכנולוגיה.

זוהי תמונת מצב של העבודה שאנו עושים

כדי לעזור לאנשים ללמוד מיומנויות חדשות ברחבי העולם ולפתוח קריירות חדשות בתחום הטכנולוגיה. הזדמנויות חדשות מנוהלות על ידי המועצה הלאומית לעובדים אמריקאים לשיפור החינוך והכישורים הדרושים להם על מנת להצליח במקום העבודה של המאה העשרים ואחת, קבוצה חדשה המוטלת על פיתוח אסטרטגיה ארצית להשקעה בהכשרת עובדים בתעשיות עם התעסוקה הגבוהה ביותר. פוטנציאל כולל טכנולוגיה. בשיתוף עם השותף הבנקאי הוותיק Npower, הברית העירונית מספקת מלגה של 4.2 מיליון דולר שתחולק בין ארגונים כדי להעצים את הסטודנטים בעלי כישורי הוכחה עתידיים להפוך לעצמאים לאחר סיום הלימודים, לקבל גישה למשרות כניסה בטכנולוגיה. -תחומים הקשורים, ולעזור למעסיקים לפתח צינור כישרונות מגוון.

מלגה זו מתמקדת במתן לעובדים את הכישורים והמסלולים למעמד הביניים שמעסיקים צריכים לגדול ולהתרחב

זה ייתן לאנשים גישה למימון במהלך חייהם להכשרת כישורים רלוונטיים נוספים, כולל כלים ושירותים מקוונים, כמו גם מימון לתוכניות קיימות של כוח אדם בנושא מיומנויות טכניות.

IBM מתכננת גם לספק התמחות ומשרות אחרות ל -1,000 סטודנטים עד סוף השנה הבאה באמצעות תוכנית חינוכית בשם P-Tech (Pathway to Technology) לבוגרי מכללות ובתיכון

הכישורים הטכניים יפתחו את הדלת לסטודנטים ללמוד במכללה או לעבור מהתיכון לתעסוקה במשרה מלאה. לבוגרי P-Tech תהיה גישה למגוון רחב של ניסיון החל מהתמחות בקיץ בתשלום ועד לחניכות ומשרות במשרה מלאה.

תכנית ההכשרה

P-Tech Pathways to Technology מראשית המכללה ועד התיכון, מיועדת להוביל את הסטודנטים לתואר עמית מכיתה ט 'ומספקת כישורים טכניים בתחומים אליהם שואפים המעסיקים. לאחר סיום הלימודים יוכלו הסטודנטים להמשיך את לימודיהם ולצאת לעצמם משרות חדשות, במיוחד משרות מיומנות במיוחד שאינן דורשות תואר ראשון של ארבע שנים, כגון אנליסטים שותפים, מפתחי עיצוב דיגיטלי וכאלה שמשתמשים בכישורי החינוך.

ארגונים כמו Npower Road to Hire מספקים לאנשים את הכישורים וההכשרה הדרושים להם כדי להיכנס לשוק העבודה, לבנות קריירה משמעותית ולהיות בטוחים כלכלית אם הם מחפשים לשנות את דרכם.

כדי להבטיח שתוכניות אלה מספקות את ההכשרה הדרושה לעבודה בתחומי ההיי-טק, מובילים בתעשייה הצעות כיצד להתאים תוכניות לצרכים המשתנים של טכנולוגיה חדישה. כתוצאה מכך, חברות עובדות איתן בשיתוף פעולה הדוק לפיתוח תוכניות הכשרה העונות על צרכיהן. התוצאה היא שבוגרים יודעים שהם יקבלו הכשרה מהשורה הראשונה ממדריכים שהוכשרו בתעשייה, ויתנו להם את הכישורים שיאפשרו להם להיכנס בהצלחה לכוח העבודה.

באמצעות תוכניות PLTW

התלמידים מפתחים כישורי STEM ומיומנויות ניתנות להובלה שהם יכולים להשתמש בהם בבית הספר ולמשך כל חייהם, ללא קשר לנתיב הקריירה שלהם. יוזמה נוספת של IBM Pathways to Technology במכללה מוקדמת ובתיכון, הידועה גם בשם P-Tech Schools, חושפת את הסטודנטים לחינוך טכנולוגי על חשבון תוכנית שש שנים. תוכניות אלה מאפשרות לסטודנטים להרוויח את רמות ה- A ואת התואר האוניברסיטאי השנתיים, המקושרים למקצועות STEM המתפתחים ותחרותיים.

Project Leading the Way (PLTW)

הוא ארגון ללא מטרות רווח המספק חוויות למידה טרנספורמטיביות לתלמידים ולמורים PreK-12 בארצות הברית המסייע לתלמידים לפתח ידע וכישורים מבוקשים וניתנים להעברה בתחומים כגון מדעי המחשב, הנדסה וביו -רפואה. PLTW מאפשר לנו להציע לתלמידינו חוויות למידה מעשיות.

למידע נוסף על תוכניות ההסמכה של אמזון

קרא את הדו"ח המלא של Amazon Upskilling 2025. Rowenda Sabajo השלימה שלושה חודשי אימון אינטנסיבי בענן שכללו למידה מבוססת תרחישים, עבודת מעבדה מעשית ומומחי IT מקבוצת Randstad בהולנד. העובדים מתוגמלים משכר על השתתפות בהכשרה באתר וכמובן על ימים או שעות המתבטלים עקב השתתפות בתכנית AWS.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות

שלח לנו הודעה