קורס הייטק מומלץ

בתוכנית זו תלמד כיצד לפתח אתר או יישום אתר עם מגוון שפות תכנות וטכנולוגיות אינטרנט. כחלק מתכנית המבוא הפופולרית לתכנות ועיצוב, תוכל ללמוד על הבעיות שתכנות פותר בקורס זה. בקורס זה תלמדו את שלוש השפות העיקריות המשמשות לתכנות מחשבים – HTML, CSS ו- JavaScript, כמו גם לימוד סגנונות ובניית פרויקטים משלכם.

תוכנית זו מתמקדת בפיתוח יכולות להתקנה

תצורה, תחזוקה ותיקון של רשתות מחשבים עסקיים חיוניות. תוכנית פיתוח תוכנה זו מתמקדת בקורסים הכוללים עיצוב, פיתוח ובדיקה של יישומי תוכנה למחשבים. הוא מספק הכשרה בשפות תכנות, מערכות הפעלה, אבטחה ופיתוח תוכנה מקוונת ויעזור לך לרכוש מיומנויות שיעזרו לך ליצור תוכנית שלמה.

התלמידים יוכלו לרכוש מיומנויות תכנות במגוון רחב של הקשרים IT

כולל ניהול רשתות ומאגרי מידע, עיצוב ופיתוח אתרים, עיצוב משחקים ופיתוח עננות וסביבות סלולריות. תוכנית הטכנולוגיה לציוד דיזל היא סדרת קורסים שנועדו להכין את התלמידים לקריירה במקצוע תיקון ותחזוקה של ציוד דיזל. התוכנית לטכנולוגיית מחשבים מכינה את התלמידים על ידי למידת היסודות של מושגי יסוד ממוחשבים ומושגי חומרה, כמו גם עיצוב ומתקדמים מודלים עסקיים, עבור הכישורים הדרושים לקריירה בטכנולוגיית מחשבים.

תלמידי תיכון המעוניינים בקריירה בטכנולוגיית מחשבים צריכים להתכונן באמצעות קורסים במתמטיקה

מדע וטכנולוגיית מחשבים להשכלה גבוהה בטכנולוגיית מחשבים. סטודנטים המחפשים תואר חבר או תואר ראשון צריכים לקחת קורסים בתכנות, מבני נתונים, מחשבי מיקרו, ארכיטקטורת מערכות ויסודות מערכת מידע. תלמידי תיכון צריכים לקחת קורסים כפולים בתכנות ובעיצוב אתרים כדי לעמוד בדרישות הלימודים בטכנולוגיות מחשב.

זהו קורס לתואר שני לסטודנטים המעוניינים בקריירה מבוססת טכנולוגיה כגון הנדסה אזרחית

אדריכלות, בנייה, פיקוח בניה ועיצוב טכני. הקורס נועד לפתח את המיומנויות שנרכשו ברמה 1, לחדד ולשפר את כישורי הציור של התלמידים באמצעות המשך תרגול והתנסות קפדנית עם תוכנות CAD, רישומים מפורטים תוכן, עיבודים חזותיים ומודלים של מבנים.

מבוא ל עיצוב ופיתוח אתרים הינו קורס ברמת הכניסה העונה על הדרישות לתואר בטכנולוגיית מחשבים

הקורס מספק סקירה כללית של טכנולוגיות הנדסיות והנדסיות, כולל פיתוח כישורי פתרון בעיות שניתן להשתמש בהם לפתרון בעיות טכניות אמיתיות. זה הקורס הוא חלק מתוכנית ההנדסה הקדימה של PLTW ומפתח כישורי פתרון בעיות עם דגש על ויזואליזציה ותקשורת באמצעות תוכנת AutoCAD, Inventor 3-D ו- Solid Modeling.

קורס חינם, המבטיח ללמד התלמידים את היסודות של פיתוח אתרים, הם בחינם, כך שתוכל ללמוד בקצב שלך. הקורס כולל הדרכות ופרויקטים מעשיים שתוכל להשלים במסגרת שלך דפדפן, כך שאם אתה מעוניין בעיצוב אתרים, זוהי דרך קלה לבדיקת מים.

הקורס בן שלושת השבועות של ענקי הטכנולוגיה מכסה נושאים כמו הנדסת תוכנה, טכנולוגיות מתפתחות, פיתוח אפליקציות ועוד. קורסים מוכווני טכנולוגיה כוללים תכנות פייתון, הנדסת סביבה, מדעי המחשב, הנדסה אדפטיבית ועוד.

תכנית הקיץ הפופולרית לפני הקולג 'מושלמת לתלמידי תיכון השוקלים קריירה בהנדסה מכיוון שהיא משלבת קורסי היכרות ברמת המכללה עם פעילויות מעשיות וטיולי שטח

ענקי הטכנולוגיה לומדים קורסים של שלושה שבועות ברחבי ארצות הברית, כולל בסיס הבית שלהם ב- Mountain View, קליפורניה, ומספקים לסטודנטים בעלי הישגים הזדמנות ייחודית ללמוד את יסודות התכנות ממהנדסי החברה.

תלמידי אנדרסון מתמקדים בניהול טכנולוגי, שיווק בהייטק, יישומי IT ועיצוב מוצרים ושירותים חדשים. הקורסים בתחום הניהול הטכנולוגי כוללים שיווק, ניתוח, ניהול מוצר, היכרות עם פיתוח תוכנה ומגוון קורסי בחירה חובה.

תוכל לבחור מתוך רשימה ארוכה של קורסי מדעי המחשב ותכנות חינם המוצעים על ידי אוניברסיטאות וחברות כגון גוגל, אמזון וסטנפורד. אפשר גם ללמוד קורס על יסודות התכנות או לבחור מתוך רשימה ארוכה של שפות תכנות כמו Python, C + + ו- Java.

סטודנטים יכולים לבחור את התוכנית שלהם על ידי בחירת קורסי טכנולוגיות מחשב על סמך מטרות הקריירה שלהם

בשנה הראשונה של מרבית הקורסים הטכניים, אתה יכול להתמקד ביסודות ולבחור תוכנית, אך חשוב לשקול האם האוניברסיטה מציעה מודולים מתקדמים בתחום העניין הספציפי שלך.

FutureLearn מציעה מגוון רחב של קורסי TECH מקוונים

החל מקורסי IT בתכנות ופיתוח אתרים ועד אבטחת סייבר, שיעניקו לך את היסודות הדרושים לך כדי לבצע את הצעדים הראשונים להצלחה בתעשייה. שפר את קורות החיים שלך עם קורסים מובילים שנועדו להקנות את הטכנולוגיה ומיומנויות ה- IT שאתה מחפש. בקורסים אלה תחקור את המעשיות של הגשת מועמדות למשרות מפתחים בתעשיית המשחקים, תערוך ראיונות עבודה עם צוותי פיתוח ותפתח את הכישורים הדרושים כדי להיות בוס בתחום תחרותי.

תוכנית החינוך לגיל הרך

היא סדרה של קורסים שנועדו להכין את התלמידים למגוון תחומים מקצועיים בחינוך לגיל הרך. תוכנית מדעי הבריאות מציעה לסטודנטים הזדמנות להיכנס לעולם הבריאות באמצעות קורסים במדע שימושי, טכנולוגיה וטיפול רפואי. קורס זה הוא תכנית קיץ של שלושה שבועות לצעירות המתעניינות בחקר הטכנולוגיה וה AI, התמקדות בקולג 'וקריירה עתידית על ידי הצעת הרצאות בפקולטות, טיולי שטח לתעשייה, פרויקטים מעשיים והדרכות עם סגל, חוקרים ו דוקטורנטים בבינה מלאכותית.

Skillshare מציעה קורסים בחינם בעיצוב UI / UX ופיתוח אתרים והם מציעים גם קורסים באנליטיקות עסקיות שימושיות להתמודדות עם נתונים

Udacity מציעה קורסים להסמכות ננוגרד בתכנות, פיתוח, בינה מלאכותית, מחשוב ענן, עסקים, מדעי נתונים ומערכות אוטונומיות.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות

שלח לנו הודעה