קורסים מעניינים

ריכזנו עבורכם כמה קורסים מעניינים אותם תוכלו להשתתף ברשת, החל מהרצאות קצרות מוקלטות מראש ועד קורסים מעמיקים עם חידונים, קבוצות ופורומים. אם אתה מחפש סקירה של כיתה, תוכל לאסוף אותה ב- Class Central, המשמש כמנוע חיפוש שימושי ודף סקירה של קורסים מקוונים בחינם. אתה יכול גם להסתכל על פלטפורמות חדשות יותר כגון Coursera, EdX ו- Future Learning אם אתה רק מחפש קורסים של Ivy League.

אם אתה מחפש קורסים מקוונים משפטיים מכמה מהאוניברסיטאות המובילות בעולם, EDX (Big Name Virtual Campus) היא התשובה שלך. אם אתה רק מחפש קורסים מקוונים חדשים, תסתכל על הקורסים החינמיים האלה שעשו מיליוני סטודנטים.

אוניברסיטת סקובדה מציעה סדרה של תוכניות לתואר שני לשנה

הכוללות קורסים בכל התחומים, ממשחקים רציניים ועד אמנות סיפורים דיגיטליים והמורשת התרבותית של הימורים. אתה יכול לגשת לתוכן הקורס לתקופה של 14 יום בחינם, לשלם כדי לשדרג לתעודה או לקבל חברות ללא הגבלה, מה שאומר שאתה יכול לקבל תעודה שייקח לך כמה זמן שאתה רוצה ולסיים את הקורס תמורת 250 $ בשנה.

על ידי השתתפות בקורס המקוון החינמי של אליסון תוכל להשתמש במגוון מילים בצרפתית

להבין פעלים בעבר, בהווה ובעתיד וללמוד צרפתית. קורס זה מלמד את תלמידיו עיצוב פרחים, עיצוב ופעולה עם סוחרים שונים ונקודות המבט שלהם. מספר אוניברסיטאות שוודיות מציעות לסטודנטים שלהם קורסים בהם הם מפתחים משחקי וידיאו המבוססים על המאפיינים, הדגמים, העיצוב והפונקציות שלהם.

סדנת הקורס המלא בניו יורק מפרידה בין ההבדל בין כיף למידע

הקורסים המקוונים החינמיים של Futurelearn על ידי אנשי חינוך מובילים נועדו להיות מקוונים ולעודד אותך לדון בצעדים עם לומדים אחרים מרחבי העולם. המשמעות היא שהם דרך מצוינת להיפגש ולשוחח עם אנשים חדשים הנמצאים באותו מצב כמוך.

למרות שהקורסים המעניינים והייחודיים האלה מהנים

הם אינם מועילים כמו נושאים מסורתיים שבהם תוכל להשתמש ב- iTunes כדי ללמוד למכללה. במקום זאת, תוכל לבחור בקורסים מקוונים משוכללים ללימוד בינה מלאכותית ולמידת מכונה באמצעות קורסי MOOC (Massive Open Online Cours) המוצעים באופן מקוון. הקורסים הללו קיימים ברמה האוניברסיטאית, אך הם כלום בהשוואה להרצאה על איך לשרוד את המתים.

מכל שאר הקורסים המוצגים ברשימה זו

זו נראית לי הבחירה המוחלטת לסטודנטים. הכניסה המדורגת בעולם בעשרת הקורסים המובילים וחביבת מעריצים בקרב כמה מיליוני סטודנטים. אם הייתי מציע את הקורסים הפופולריים ביותר ב- Class Central Review, הייתי מפספס את זה.

החופש הנלווה לחיים בבית

קביעת חוקים משלך ובחירת שיעורים משלך. בקורס זה, אתה לומד את התיאוריה של הקמת ויזואליות מושכת את העין ומבין את העקרונות והמרכיבים הבסיסיים של העיצוב. בין אם אתם בוחרים קורס פשוט או תואר שני במנהל עסקים כמו האחרים, וודאו שאתם נותנים לתחום לימוד זה את תשומת הלב הבלתי מחולקת שלכם.

עם קורס זה תלמד להשתמש בגישה אנתרופולוגית השוואתית לרשתות חברתיות ובאופן השימוש בהן ברחבי העולם

קורס זה הוא הזדמנות מאלפת להכין ולטעום ארבעה משקאות בהשראת תוכנית הקוקטיילים המעולה של Apotheke. תוכלו ללמוד גם על ההיסטוריה, הטעם וההבחנות של רוחות האגבה. שלושת הקורסים הללו מהווים את תוכנית ההסמכה הראשונה המוסמכת לקנאביס רפואי ברמה האוניברסיטאית, המלמדת את הסטודנטים על ההשפעות הטיפוליות של קנאביס מבחינת המינון, גישות טיטרציה עצמית, שיטות צריכת וקידום בריאות כללית ורווחה.

במהלך הקורס של ארבע שעות תלמד לחתוך צורות שונות לאחר הכנת הבצק הבסיסי ולהכין בצק אלסטי לרביולי וטורטליני ולהכין רטבים ומילויים עונתיים המחמיאים לפחמימות

הקורס כולל גם ארוחה קלה של ירקות חתוכים ושתי שתייה לאחר הקורס, כך שמדובר במנה שלא תרצו לאבד אצבע עליה. בקורס זה, התלמידים לומדים לבצע מוזיקה מגאנה, טוגו וממדינות שכנותיה של מערב אפריקה, וכתוצאה מכך הופעה אחרונה עבור קהילת העגורנים פוטסדאם בסוף הסמסטר.

השיעורים השבועיים-הכוללים נקודה חמה קוריאנית

קארי הודי ובשר ים תיכוני-נוטים להימכר במהירות אז הירשמו לניוזלטר של הייבן קיטשן (שמטרתו לשנות את הדרך בה אנשים חושבים על בישול) ועקבו אחריהם באינסטגרם , להיות הראשון שיודע מתי יורדים שיעורים חדשים. סטודנטים לגלוש באוניברסיטת דרום קליפורניה יכולים כעת לגלוש בזכות קורס גלישה המוצע בכל סמסטר בחוף סנטה מוניקה. הצעה פראית נוספת ממכללת לי מקריי היא סיור החופה, קורס מיומנויות zip בו התלמידים לומדים כיצד להפוך למנהיגי zip מוצלחים.

הקורס בוחן כיצד הרגלי התזונה של אנשים משפיעים לא רק על הצרכים הביולוגיים שלהם אלא גם על העולם הכלכלי

הפוליטי, הסביבתי והחברתי בו הם חיים. הקורס עובר משיטות מרחביות וצורות חומריות למקלטים, פנים פנים, מרחבים חברתיים-תרבותיים מורכבים וסביבות עירוניות. כיתה בשם מוות אולי נשמעת כמו הצבי האולטימטיבי, אך זהו אחד הקורסים הפופולריים ביותר הקיימים ב- iTunes מכיוון שהוא דן בקיומה של הנשמה, האלמוות, הזהות האישית והיחס החברתי כלפי התמותה שלנו.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות

שלח לנו הודעה