קורסים מומלצים

Leray אומר שהקורס המתקדם שנלמד על ידי Ng עוסק בלמידת מכונה, אך לא בהקשר מקצועי. הוא מיועד לאנשים שרוצים לעשות שינוי בעסק שלהם, אבל אני חושב שכל מי שרוצה להעמיק בנושא והשתתף בקורס מבוא, ייהנה מהקורס המתקדם יותר.

אלו הם קורסי המתמטיקה והמדעים המתקדמים שעל תלמידי תיכון לקחת על מנת להתכונן לקולג 'ולספק להם את הכישורים הדרושים להם

כדי להצליח במבחני כניסה ושיעורי מתמטיקה לקריירה העתידית שלהם. בנוסף, על התלמידים לסיים לפחות שלוש או ארבע שנים של שפה זרה והתמחויות רבות לפני סיום התיכון. 22 תלמידי קורסרה שאיתם שוחחנו שיתפו את הקורסים שלדעתם היו כדאיים וידידותיים למתחילים אם אתם מחפשים משהו חדש.

המעסיקים רוצים עובדים עם כישורים מסוימים

ורוב המכללות רוצות שהסטודנטים ילמדו קורסים מסוימים. בתיכון, חלק מהקורסים מאפשרים לך להרוויח בו זמנית נקודות זכות במכללה. יש להם גם אפשרות לבחור קורסים שאינם נדרשים בתיכון, מה שמכונה מקצועות בחירה.

אם המכללה שלך דורשת ממך לקחת קורסי יסוד בסיסיים שיהיו שימושיים בעתיד שלך, תתקיים סדרת הרצאות כלליות שלא תמצא הכי פחות שימושית. זה מצער, כי זה לא יניא אותך לקחת קורסים בלימודים.

כולם יודעים שציוני בית הספר נחשבים לקבלה לקולג '

אבל מה שרבים לא מבינים הוא שהשכלה גבוהה בנויה על ידע ומיומנויות שנרכשו בשנים הראשונות. הדבר החשוב ביותר שתלמיד יכול לעשות כדי להתכונן לקולג 'הוא להירשם לקורסים הנכונים, לעבוד קשה ולהעביר אותם.

אם אתה מעוניין ללמוד יותר

ישנם קורסים מתקדמים רבים שתוכל ללמוד במכללה קהילתית אם תסיים את הקורסים הנדרשים. אם תחליט ללמוד במוסד להשכלה גבוהה, ברר על תנאי הקבלה ובמידת הצורך, שנה את תוכניות הקורס שלך. תנאי הקבלה לאוניברסיטאות שונים, כך שתוכל להשתמש בהנחיות דרישות הקורס של יורשים עבור הקורסים הנדרשים.

מכללת ברוך היא אחת מבתי הספר באוניברסיטת סיטי בניו יורק המציעה קורס ניהול מסדי נתונים 605 עם Microsoft SQL Server-קורס 605. בקורס זה תלמד את כל מה שמתחיל צריך לדעת על שימוש ב- SQL. בסוף קורס זה, תהיה מוכן להשלים תכנות SQL ביניים לעבודה.

אם אתה רוצה לקדם את הקריירה שלך

בקר באחד מקורסי ה- SQL ברשימת ניו יורק. ככל שתקח יותר קורסי SQL, כך תשתפר יותר ויגדל סיכויי הקריירה שלך. אם אתה נמכר לקורס אך עדיין נמצא בקצה, אנו ממליצים לך להסתכל על מבני SQL, שאילתות וקורסי שפות הטובים ביותר ברשימה.

אם אתה מנסה להחליט איזו תוכנית הכי מתאימה לך, רשימת הקורסים הטובים ביותר יכולה לעזור לך. חלק מהקורסים האלה כוללים קישורים ל- CareerAddict, שיכולים להרוויח עמלה על רכישות מוסמכות.

הרשימה הבאה מכילה המלצות לקורסי מכללה שכדאי לך לשקול על מנת להשיג בסיס אינטלקטואלי איתן

הקורסים מורכבים משיעורי וידאו בגודל ביס שתוכלו להריץ בקצב שלכם – עליכם להשלים כל אחד לפני הנעילה של הבא – הנלמד על ידי הפרופסורים שיצרו אותם בחיים האמיתיים. למרות שלא ניתן יהיה לקחת את כל הקורסים המפורטים להלן, ניתן לראות כיצד הסטודנטים יכולים להפיק תועלת מחומרי הקורס בקורסים אלה.

בהרצאות הנדרשות שלנו בעולם המודרני של האדריכלות

התלמידים יחקרו אמות מידה רבות של עיצוב: תרבות עכשווית, עיצוב גרפי, אדריכלות, עיצוב עירוני ועיצוב דיגיטלי אינטראקטיבי גלובלי. קורסי עבודה כוללים דיונים, כתיבה, פרשנות חזותית ופרויקטים של עיצוב קבוצתי.

הצטרף לקורס מדעי המחשב של אוניברסיטת פרינסטון לתכנות

כדי לשפר את כישורי התכנות והידע שלך. הניח את הבסיס לתואר שלך על ידי התחלת קורס ערכת הכלים של סטודנטים למשפטים ייל. כדי לקבל תובנה על רוחם ועבודתם של אדריכלים, בקר בקורס יצירת אדריכלות בבית הספר לאדריכלות ועיצוב IE.

אחד היסודות של מקצועות הליבה בקורסי STEM

הוא מתמטיקה, ותואר במתמטיקה פותח מגוון שלם של אפשרויות. אלגברה (כיתה ח ') וגיאומטריה (כיתה ט') מהווים בסיס לקורסים מתקדמים במתמטיקה ומדעים שעל תלמידי תיכון לקחת על מנת להתכונן לקולג '. למד כיצד לחשוב כמו מתמטיקאי על ידי השתתפות בקורס מבוא לחשיבה מתמטית באוניברסיטת סטנפורד.

למד את עקרונות השיווק החשובים ביותר על ידי השתתפות בבית הספר היוקרתי וורטון לקורס מבוא לשיווק

שלבי שונזי, העובדת בשירותים פיננסיים, השתתפה בקורס היכרות במוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק, בה משתתפים סטודנטים מאוספי המוזיאון. מבוא לניתוח SQL ונתונים מוצע על ידי מכללות קהילתיות ובעלות של 699 $ עולה מעט פחות מבתי ספר ארבע שנתיים.

קל למלא את הקורס הזה ממכללת גיבור 4K בחיבורים בנושא חשבונאות ומימון, אבל רוב האנשים (כולל אני) מתעבים את עצם ההצעה שאתה מתכנן להשיג עבודה, גם אם זה אומר לתכנן איך להרוויח כסף .

הרשימה הבאה מציגה כמה ממסלולי הגולף הציבוריים הטובים ביותר באזור ניו יורק. רשימות דרישות עדכניות ואתרי קבלה לתכניות MD בעת תכנון הקורס שלך חשוב לעקוב מקרוב אחר אתרי בתי הספר בהם אתה מעוניין.

שיתוף:

עוד מאמרים:

איך ללמוד על שוק ההון?

ולקבל מזה את המקסימום. כיצד לשפר את החיסכון שלנו בזמנים אלה. בכך נוכל להתגבר ביתר קלות על המשבר העולמי והאבטלה.

קורסים לימודים

סדרה זו מאפשרת לרכזים חדשים ומנוסים לשפר את הידע שלהם בניהול תוכניות הפטיטיס B בלידה. יצירת סדרה מרובת מפגשים זו

קורסים מעניינים

ריכזנו עבורכם כמה קורסים מעניינים אותם תוכלו להשתתף ברשת, החל מהרצאות קצרות מוקלטות מראש ועד קורסים מעמיקים עם חידונים, קבוצות

שלח לנו הודעה